+ dodaj ogłoszenie Transport

Oferuje: Samóchod do ślubu Audi A7 S-line 2016 auto do ślubu

Miasto: Rzeszów
Dodano: 10 grudnia 2016
Witam Mam do zaoferowania wynajem pięknego samochodu AUDI A7 w wersji S-line 3.0 TFSI quattro z 2016r do ślubu i nie tylko. Auto w ślicznym białym kolorze, na każdym robi wrażenie. Auto w dniu Państwa ślubu jest myte oraz woskowane przed wyjazdem. Podstawowa cena za wynajem to 600 zł + 1 zł za każdy 1 km powyżej 100 km. (Cena wynajmu powyżej 5h do uzgodnienia) W podanej cenie znajdują się Dojazd na strojenie samochodu Przyjazd po Pana Młodego Przyjazd po Panią Młodą Przejazd do kościoła Przejazd na salę weselną Wybór kwiaciarni do przystrojenia samochodu leży po stronie wynajmującego. Rzeszów, Kolbuszowa, Mielec, Sokołow Małopolski, Sedziszow Małopolski, Łańcut, Tyczyn, Stalowa Wola, Leżajsk, Tarnobrzeg, Krosno, Jarosław... Możliwość dojazdu gdzieś dalej w obrębie Podkarpacia.

Oferuje: białe Audi A7 2016r

Miasto: Głogów Małopolski
Dodano: 10 grudnia 2016
Oferuję transport na imprezę jak i po imprezie, z lotniska i na lotnisko Jasionka z Rzeszowa jak i okolic i nie tylko. Cena takiego kursu do uzgodnienia w zależności od trasy. Mogę także zawieźć w inne miejsce lub przewieźć rzeczy. Samochód: białe Audi A7 2016r .

Oferuje: ACIL KREDI

Miasto: Lachowo
Dodano: 28 września 2016
Czy potrzebujesz kredytu awaryjnego lub wymagają pomocy finansowej, aby zwiększyć swoją działalność, płacić czynsz? e.t.c posiadamy certyfikaty i legalnych licencjonowanych wierzyciele. przerabiamy kredytów na krótkich i długich terminów z kredytu, jak co 2%. mamy doskonałą reputację za udzielanie kredytów dla tysięcy ludzi na całym świecie. Oferujemy dowolną ilość gwarantowanych usług kredytowych, handlowych, biznesowych lub pożyczek kredytów samochodowych, pożyczek konsolidacji zadłużenia o kontakt z naszym e-mail przedsiębiorstwo teraz (omegaloanscc@gmail.com)