+ dodaj ogłoszenie Pozostałe (towarzyskie)

Potrzebuje: Kontakt

Miasto: Lublin
Dodano: 21 stycznia 2017
kontakt: glupie_serce@poczta.pl

Potrzebuje: Potrzebuje

Miasto: Lublin
Dodano: 21 stycznia 2017
Aspołeczna samotna melancholiczka poszukuje osoby towarzyszącej, najlepiej płci męskiej, na dwa wesela w maju i lipcu. Wiek - 30 lat, nienachalna uroda, szczupła sylwetka, wykształcenie pedagogiczne. Możliwa forma odpłatna.

Oferuje: oferuje swoje towarzystwo,wesele impresy okolicznosciowe

Miasto: Kraków
Dodano: 21 stycznia 2017
oferuje swoje towarzystwo,na wesele,spotkania businessowe, imprezy okolicznościowe i inne..Lokalizacja bez znaczenia-dojadę wszędzie, towarzysz podróży, wczasy, wakacje.Jest ci smutno ktoś ci zrobił przykrość?- zaproś mnie damy RADE! na 100000% Ja facet , szatyn ,ponoć atrakcyjny,178cm,szczupły, śniadej karnacji, wolny nie zależny,mobilny, poważny , tanecznie uzdolniony,muzykalny,miłej aparycji, lubię i potrafię się bawić śpiew muzyka - ale nie pijacy,kulturalny,zadbany,troskliwy, z poczuciem humoru,potrafię odnaleźć się w każdej sytuacji, ugodowy,mogę być przyjacielem rodziny - niezobowiązująco (jak jesteś kobietą z dziećmi/dzieckiem ,nie radzisz sobie a potrzebny ci facet do załatwienia spraw - jestem w 30min !! "jak żywy" (np; jako kryzysowy narzeczony) - mogę pomóc > bez zobowiązań). Proszę o nie przesyłanie sex ofert, Nie o to mi chodzi.Nie lubię kłamczuchów, Piszczcie drogie Panie mitis610@interia.pl.

Oferuje: Partner na wesele imprezy okolicznosciowe

Miasto: Katowice
Dodano: 21 stycznia 2017
oferuje swoje towarzystwo, na wesele , spotkania businessowe, imprezy okolicznościowe i inne... towarzysz podróży, wczasy, wakacje.Jest ci smutno ktoś ci zrobił przykrość?- zaproś mnie damy RADE !! na 100000% Ja facet około 50ki, szatyn z nalotem,ponoć atrakcyjny,178cm,szczupły, śniadej karnacji, (zaznaczam że na 100dniówkę się nie nadaję -Hiihiiihii) wolny nie zależny , mobilny, poważny , tanecznie uzdolniony,muzykalny,miłej aparycji, lubię i potrafię się bawić śpiew muzyka - ale nie pijacy, kulturalny, zadbany,troskliwy, z poczuciem humoru,potrafię odnaleźć się w każdej sytuacji, ugodowy,mogę być przyjacielem rodziny - niezobowiązująco (jak jesteś kobietą z dziećmi/dzieckiem ,nie radzisz sobie a potrzebny ci facet do załatwienia spraw - jestem w 30min !! "jak żywy" (np; jako kryzysowy narzeczony) - mogę pomóc > bez zobowiązań). Proszę o nie przesyłanie sex ofert, Nie o to mi chodzi. Nie lubię kłamczuchów, Piszczcie drogie Panie mitis610@interia.pl