Zakopane

Oferuje: jak wesele to tylko z osobą towarzyszącą ;)

Dodano: 29 lipca 2017
Cześć dziewczyny ! :) Jeśli poszukujesz kulturalnej osoby towarzyszącej na wesele bądź inną okazję to chętnie Ci pomogę. Mam 28 lat, ok 180 cm wzrostu, oraz szczupłą budowę ciała. Jestem osobą bez nałogów, po studiach. Towarzyski, z poczuciem humoru. Taniec w parze nie jest mi obcy ;) Pochodzę z woj. śląskiego (okolice Bielska) ale moja propozycja dotyczy także innych województw. Masz pytania do mnie? Napisz koniecznie! Kontakt mailowy: alexbb5555@wp.pl Z pewnością odpiszę. ogłoszenie dotyczy m.in. Katowic, Krakowa, Kielc, Łodzi, Warszawy, Lublina, Radomia, Wrocławia, Opola, Gliwic, Rybnika, Częstochowy, Tarnowa, Rzeszowa, Bielska i wielu innych miejscowości ;) Szczególnie mile widziane wiadomości od dziewczyn z województw: śląskiego i małopolskiego! (mam najbliżej) :):):) ->> alexbb5555@wp.pl

Potrzebuje: Poszukuję partnerki na wesele 8 lipca

Dodano: 7 czerwca 2017
Mam 22 lata i poszukuję nie wysokiej Pani na wesele w okolicach Zakopanego. Wymagania: - wzrost koło 160 cm - nie pali - uśmiechnięta - pozytywna - nie dużo przeklina - nie upija się do nie przytomności - singielka Jeśli czujesz, że spełniasz wymagania to zapraszam na priv :)

Potrzebuje: Pianino

Dodano: 15 stycznia 2017
Moim marzeniem jest gra na pianinie (w przyszłości fortepianie). Poszukuję wiec nauczycielki. W zamian pomogę w przygotowywaniu deklaracji np skarbowych, zrobieniu zakupów, pomocy w domu. Ogólnie do uzgodnienia gdyż jestem wszechstronnie uzdolniona.

Potrzebuje: Sylwester

Dodano: 25 grudnia 2016
Czesc, nazywam się Dawid i mam 21 lat, szukam partnerki na sylwestra lub od 30 do 1-2 stycznia :) Chodzi mi o wyjazd w góry na kilka dni. Jeśli któraś z Pań ma jakieś pytania i jest zainteresowana proszę o kontakt na email - - best55.92@wp.pl

Potrzebuje: Studniówka 2017

Dodano: 17 grudnia 2016
Cześć, mam studniówkę 14.01.17. Poszukuję chłopaka ogarniętego, który nie narobi wstydu, mile widziane jakiekolwiek minimalne umiejętności taneczne.