Wieluń

Potrzebuje: Partnerka na wesele

Dodano: 15 maja 2017
Witam. Poszukuję partnerki o ładnej aparycji, która posiada minimalne umiejętności taneczne na wesele, które odbędzie 17 czerwca w Wieluniu. Jestem miłym, wysokim 23-latkiem, który posiada szerokie zainteresowania. Lubię się bawić, więc nie będziesz skazana na siedzenia przy stole. Preferuję wcześniejsze spotkanie zapoznawcze. Oczywiście zapewniam transport.Jeżeli jesteś zainteresowana, lub masz jakieś pytania, to zapraszam do kontaktu: wesele17.06@wp.pl. Pozdrawiam.

Potrzebuje: WESELE

Dodano: 4 marca 2017
Drodzy Panowie! Szukam partnera na wesele w okolicach Wielunia, a wszystkie alternatywy mi się wyczerpały :( Będę bardzo wdzięczna, gdyby znalazł się jakiś szarmancki mężczyzna, który potowarzyszyłby mi na tej imprezie. Mam 20 lat i 175 cm wzrostu. Nie należę do najniższych kobiet dlatego miło byłoby, gdyby mój partner miał co najmniej 180 cm wzrostu :) Ważne są dla mnie również dobre umiejętności taneczne, ponieważ sama bardzo lubię tańczyć :D Jestem szczupłą brunetką , nie jestem szkaradna, także nie ma się czego obawiać :) Buziaki :*

Potrzebuje: PILNIE POSZUKIWANA PARTNERKA NA STUDNIÓWKE

Dodano: 10 stycznia 2017
Poznam pilnie fajną dziewczyne na studniówke na 14 stycznia br. wymagania - stosunkowo niewielkie ;) wiek 16-21 wzrost max 170cm i tyle :) w zamian gwarantuje dobrą zabawe ;)

Potrzebuje: poszukuje partnera na 100

Dodano: 10 stycznia 2017
Szukamy osoby towarzyszącej na studniówke która odbędzie się 14 .01.17 gdyż mój dotychczasowy partner złamał nogę :c chętnych proszę o wiadomość

Potrzebuje: poszukiwany partner na 100:)

Dodano: 9 stycznia 2017
Witam:) Okazało się że zostałam na lodzie tydz przed studniówką;c szukam partnera do max 185 cm wzrostu milego kulturalnego umiejącego dobrze tanczyć :) chętnych zapraszasz do wysylania wiadomosci:)