Tomaszów Mazowiecki

Potrzebuje: Partnerka na wesele 5 sierpień

Dodano: 29 maja 2017
Witam drogie Panie. Nie raz mowilas chętnie pójdę na wesele no ale nie ma gdzie ? O to masz okazje. Z tej strony brunet nie wysoki bo 174, zielone oczy. Wesele w większości na parkiecie, nie przy stole także to pierwsze z wymagań. Disco rytmy trzeba lubić bawiac się przy nich :D Kolejny to wzrost . sam nie jestem wysoki także mile widziane max 170 cm Trzecie to wiek. Sam mam 25 lat więc 19-26 optymalny wiek . Przysłowiowym " wieszakiem" nie jestem , rozmiarem xl również też nie jestem. Mówię to bo nieoszukujmy się wygląd ma znaczenie.... Nie wykluczam znajomości na dłużej ;) Pozdrawiam i czekam na mail mordka2326@gmail.com

Potrzebuje: Partnerka na studniówkę

Dodano: 3 października 2016
Szukam miłej, otwartej i towarzyskiej dziewczyny do 21 lat na studniówkę, która odbędzie się w pierwszy weekend stycznia. Mile widziane umiejętności taneczne :) Jestem dość wysokim brunetem (180 cm) o ciemnych oczach i szczupłej sylwetce, podobno też nie brzydki ;) uczę się w czwartej klasie technikum, potrafię się zachować na tego typu imprezach tak więc napewno nie będziesz się musiała wstydzić za moje zachowanie. Jeżeli chcesz spędzić ten wieczór w moim towarzystwie i dobrze się bawić to pisz na mateusz71717@gmail.com.

Potrzebuje: Partnerka na wesele poszukiwana;-)

Dodano: 14 sierpnia 2016
Witam Mam 26 lat 170cm wzrostu i tak sie sklada ze poszukuje osoby milej sympatycznej lubiacej sie bawic jednym slowem poszukuje partnerki na wesele.Wiec jesli miala bys ochote i czas potowarzyszyc mi na poczatku wrzesnia na weselu.Napisz max_driverr@wp.pl. Wesele 10 wrzesnia czyli w zasadzie za chwile;-).Sprawy dojazdu przyjazdu zapewnione .Wszystkie szczegóły podam juz podczas rozmowy takze czekam na wiadomosc.Pozdrawiam;-)

Potrzebuje: Partnerkę na wesele LAST MINUTE: 2 lipca 2016

Dodano: 26 czerwca 2016
Poszukuję partnerką na jednodniowe wesele które odbędzie się już za tydzień: 2 lipca. Partnerka nie musi być królową parkietu, ważne aby była miła i pogodna, nawet jeśli przejawiało by się to w byciu szarą myszką ;) Preferowany wiek to 20-30 lat. Zapraszam do kontaktu i wspólnej zabawy.