Siedlce

Potrzebuje: Partnerka na Wesele

Dodano: 9 września 2017
Witam.Pilnie poszukiwana partnerka na wesele które jest już za tydzień. Wiem w porę się obudziłem ale tak się potoczyło nieszczęśliwie dla mnie. Coś o mnie.Blondyn 23 lata 175 wzrostu. Dobrze tańczę więc nie będziesz żałować. Jeśli jesteś zainteresowana odezwij się. Jeśli uratujesz mi ten dzień odwdzięczę się abym tylko mógl

Oferuje: Partner na wesele

Dodano: 28 lipca 2017
Jeśli masz problem ze znalezieniem partnera na wesele lub inną tego typu uroczystość z przyjemnością dotrzymam Tobie towarzystwa . Jestem szczupły mam 32 lata, 189cm wzrostu. Trenuję hobbistycznie taniec towarzyski także z przyjemnością spędzę z Tobą całą noc na parkiecie:) Pozdrawiam i czekam na odpowiedź:)

Oferuje: Partner na wesele

Dodano: 10 lipca 2017
Hej, mam 35 lat 182wzrostu, lubię tańczyć i dobrze się bawić, więc jeżeli nie masz z kim iść na wesele lub inną uroczystość to odezwij się do mnie:)

Potrzebuje: poszukuje partnerki

Dodano: 3 maja 2017
Hej poszukuje partnerki na wesele 26 sierpnia w wieku 20-26 lat. najlepiej z okolic siedlec Ja mam 24 lata 175 cm wzrostu.

Potrzebuje: wesele

Dodano: 29 marca 2017
Witam poszukuje partnera na wesele do 50 lat w miarę wysoki z okolic Siedlec co do mojej osoby szczupla średniego wzrostu blondynka rozwiedzona 46

Potrzebuje: Partnerka życiowa

Dodano: 11 marca 2017
Hej ! Pomyślałem że ja też dołączę do Was ?? . Jestem brunetem 176 cm wzrostu. Krótkiej długości włosy. Zielone oczy Śniada cera. Mam 35 lat.Pracuję. Mieszkam niedaleko Warszawy. Szukam kobiety która ceni sobie szczerość, prawdę . Kobiety która myśli poważnie o życiu. Moim marzeniem jest stworzenie rodzinnego domu do którego zawsze chce sie wracać, panuje miła atmosferę. Szukam osoby z która można wspólnie coś w życiu osiągnąć stworzyć realcje oparte na zaufaniu. Jeśli czujesz że chcesz tego samego od życia napisz " dariusz.k2@wp.pl " Pozdrawiam.

Oferuje: Poznam Dziewczynę!!

Dodano: 17 lutego 2017
Część dziewczyno :0 Jeśli szukasz chłopaka to z chęcią poznam ciebie wolę byś była z moich okolic Siedlec. Jestem brunetem i mam 23 lata.