Racibórz

Oferuje: przyjażń

Dodano: 14 lutego 2018
Cześć! Chętnie poznam koleżankę w podobnym wieku (mam 29 lat), z którą mogłabym spotkać się od czasu do czasu. Wiadomo, że każdy z nas ma swoje życie, ale miło by było wyjść na kawę czy wydarzenie typu koncert lub kino. Jeśli jesteś w podobnej sytuacji,napisz - ank222@interia.pl PS: Nie interesują mnie relacje homo i bi.

Potrzebuje: Partner szuka Partnerki na wesele

Dodano: 6 września 2017
Hej ! Jeśli jakaś fajna dziewczyna nie ma pomysłu na spędzenie jednego z wrześniowych weekendów ( 23.09) to chętnie zaproszę Ją na wesele w okolicach Żywca. Osobą w potrzebie jest kawaler : wiek 34 lata, wzrost 186 cm, waga 86 kg. Jestem elastyczny , chętnie odpowiem na każde zgłoszenie, mogę iść z Tobą na wesele w drodze rewanżu - proszę pisać factory32@wp.pl Pozdrawiam

Potrzebuje: Szukam Partnerki

Dodano: 10 czerwca 2017
Witam, Poszukuje partnerki na wesele w dniu 13-14 lipca. Jestem miłym, towarzyskim i wytańczonym chłopakiem. Mam 18lat 180cm wzrostu ciemne włosy. Gwarantuje udaną zabawe do białego rana mnóstwo jedzienia i picia :) chetne panie w przedziale 16-20 lat zapraszam do zapoznania się. Kontakt: mark.99@interia.pl

Oferuje: Tancereczka

Dodano: 2 kwietnia 2017
Witam, Jeśli potrzebujesz partnerki na wesele z miłą chęcią dotrzymam Ci towarzystwa :) Uwielbiam tańczyć, jestem miłą, kulturalną, troszkę zwariowaną dziewczyną :) Wysoka szczupła, szatynka o brązowych oczach :) Jako, iż sama mam 22 lata preferuję do 28 :) GG - 59484731 (tak z tego komunikatora wbrew pozorom korzysta nadal wiele ludzi :p )

Potrzebuje: Poszukuję Partnera na wesele

Dodano: 24 marca 2017
Cześć ! :) Poszukuję partnera na wesele, które odbędzie się 10 czerwca w okolicach Raciborza. Krótko o mnie : Mam 20 lat. Jestem szczupłą, niebieskooką brunetką. Mam 165cm wzrostu. Uwielbiam taniec i dobrą zabawę, dlatego fajnie by było gdyby mój partner również potrafił / lubił tańczyć :) Jestem towarzyską oraz pozytywne nastawioną osobą, ze mną na pewno się dogadasz ! Podaję kontakt do mnie : martahaj112@gmail.com . Zapraszam ! ;))