Ostrołęka

Potrzebuje: Szukam partnera na wesele

Dodano: 7 sierpnia 2017
Cześć :) Poszukuję partnera na wesele, który ma poczucie humoru, potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji oraz zachować w towarzystwie. Umiejętności taneczne mile widziane. Wiek 27-35 lat. Wesele odbędzie się 26 sierpnia w okolicach Ostrołęki. Coś o mnie: sympatyczna blondynka, 29 lat, 158 cm wzrostu. Dobrze by było wcześniej się spotkać, żeby dogadać szczegóły ;) Zainteresowane osoby proszę o wiadomość e-mail na adres korzani@wp.pl

Potrzebuje: PILNIE POSZUKIWANA PARTNERKA - WESELE

Dodano: 26 maja 2017
Poszukuję partnerki na wesele w połowie czerwca w Ostrołęce. Wiek w granicach: 23-27 lat, wzrost bez znaczenia. Gdybyś chciała się dobrze pobawić i to lubisz, odezwij się ;)

Potrzebuje: Partnerka na wesele - Ostrołęka

Dodano: 27 kwietnia 2017
Poszukuję partnerki na wesele. Wesele w Ostrołęce. Wiek: 22-25 lat. Wzrost, kolor włosów itp.: bez znaczenia. Jeśli chcesz się dobrze pobawić w czerwcową noc - odezwij się na mail`a. Więcej informacji drogą mail`ową.

Potrzebuje: Partner na wesele

Dodano: 20 kwietnia 2017
Poszukuję spokojnego, kulturalnego, nie nadużywającego alkoholu partnera na wesele kuzynki, które odbędzie 1 lipca w Ostrołęce. Wiek 35-45 lat, powyżej 170 cm wzrostu. Najlepiej z Warszawy, bo tu mieszkam i łatwiej się będzie wcześniej spotkać, a potem wspólnie wyruszyć na wesele. O mnie: spokojna, niebieskooka blondynka, 40 lat (ponoć wyglądam młodziej), 164 cm (plus nieduże szpilki). Konieczne wcześniejsze spotkanie, żeby zobaczyć czy nie będziemy się potem ze sobą męczyć.

Potrzebuje: Szukam partnerki na wesele

Dodano: 17 kwietnia 2017
Wesele odbędzie się w Ostrołęce w maju. Mam 27 lat , 171 wzrostu, normalnej budowy brunet. Jeśli jesteś z daleka zapewnie nocleg. Oczywiście w razie potrzeby mogę się zrewanżować i potowarzyszyć potem Tobie. kontakt - jaro_jak@o2.pl

Oferuje: mogę iść z Tobą na wesele jesli napiszesz:)

Dodano: 23 sierpnia 2016
witam jesli masz nóż na gardle i partner Cie wystawił to jestem tu po to by Ci pomóc :) wesele skąd ja to znam,jeśli nie masz z kim iść pisz na pewno sie dogadamy .mam 36 lat zmotoryzowany bez nałogów ,dobrze tancze disco polo .172 wzrostu waga w normie -76 kg- :) Ostrołęka i okolice do max 100km za towarzystwo nie biore kasy .kontakt mailowy haftowane@wp.pl .