Ostrołęka

Potrzebuje: Pilnie szukam partnera na wesele

Dodano: 4 września 2017
Pilnie poszukiwany partner na wesele Wesele: 9 września (czyli już w ten weekend) w Ostrołęcę Ja: Sympatyczna blondynka, lubiąca dobrą zabawę, 29 lat, 158 cm Ty: Pozytywnie zakręcony, potrafiący odnaleźć się w każdej sytuacji, 27-34 lata, max 185 cm wzrostu Jeśli to Ciebie szukam wyślij wiadomość ;)

Potrzebuje: Szukam partnera na wesele

Dodano: 30 sierpnia 2017
Pilnie poszukiwany partner na wesele Wesele: 9 września (czyli już niedługo) w Ostrołęcę Ja: Sympatyczna blondynka, lubiąca dobrą zabawę, 29 lat, 158 cm Ty: Pozytywnie zakręcony, potrafiący odnaleźć się w każdej sytuacji, lubiący tańczyć, znający umiar w alkoholu, 27-34 lata, max 185 cm wzrostu Jeśli to Ciebie szukam wyślij wiadomość ;) Liczę na to, że uda nam się spotkać przed weselem w celu dogadania szczegółów :)

Potrzebuje: Wesele

Dodano: 22 sierpnia 2017
Witam. Poszukuję dziewczyny, która zechciałaby potowarzyszyć mi na weselu 9 września 2017. Dołożę wszelkich starań, aby była to udana impreza. Mam 25 lat, 178 cm wzrostu, uchodzę za osobę kulturalną sympatyczną. Poszukuję dziewczyny sympatycznej, lubiącej tańczyć/rozmawiać, najlepiej 20-25 lat, o ładnej sylwetce etc. Wesele odbędzie się w okolicach Ostrołęki więc dobrze byłoby abyś mieszkała gdzieś niedaleko - chciałbym się jeszcze spotkać przed uroczystością. Jeśli jesteś zainteresowana proszę odezwij się na emaila: energetyka44@gmail.com. Dzięki, pozdrawiam

Potrzebuje: Szukam partnerki na wesele

Dodano: 19 sierpnia 2017
Cześć, mam na imię Radek, mam 28 lat, 182 cm wzrostu, o normalnej budowie ciała, elegancki, miły, bez nałogów. Szukam partnerki na wesele, które odbędzie się 2 września w okolicach Ostrołęki. Mój e-mail: radeknew@wp.pl

Potrzebuje: Szukam partnera na wesele

Dodano: 18 sierpnia 2017
Hej, pilnie poszukuję partnera na wesele 26 sierpnia w okolicach Ostrołęki. Wiem, że trochę późno ale poprzedniemu partnerowi coś wypadło. Wymagania mam w zasadzie niewielkie- żebyś potrafił zachować się w towarzystwie i był w podobnym wieku (ja 29 lat) :) Daleko mi do Miss Polski więc i ty Misterem być nie musisz ;D Jeśli masz ochotę dobrze pobawić się na weselu na Kurpiach napisz wiadomość e-mail na adres korzani@wp.pl. Może jeszcze uda nam się spotkać na zapoznawczej kawie ;)

Potrzebuje: Szukam partnera na wesele

Dodano: 7 sierpnia 2017
Cześć :) Poszukuję partnera na wesele, który ma poczucie humoru, potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji oraz zachować w towarzystwie. Umiejętności taneczne mile widziane. Wiek 27-35 lat. Wesele odbędzie się 26 sierpnia w okolicach Ostrołęki. Coś o mnie: sympatyczna blondynka, 29 lat, 158 cm wzrostu. Dobrze by było wcześniej się spotkać, żeby dogadać szczegóły ;) Zainteresowane osoby proszę o wiadomość e-mail na adres korzani@wp.pl

Potrzebuje: PILNIE POSZUKIWANA PARTNERKA - WESELE

Dodano: 26 maja 2017
Poszukuję partnerki na wesele w połowie czerwca w Ostrołęce. Wiek w granicach: 23-27 lat, wzrost bez znaczenia. Gdybyś chciała się dobrze pobawić i to lubisz, odezwij się ;)

Potrzebuje: Partnerka na wesele - Ostrołęka

Dodano: 27 kwietnia 2017
Poszukuję partnerki na wesele. Wesele w Ostrołęce. Wiek: 22-25 lat. Wzrost, kolor włosów itp.: bez znaczenia. Jeśli chcesz się dobrze pobawić w czerwcową noc - odezwij się na mail`a. Więcej informacji drogą mail`ową.

Potrzebuje: Partner na wesele

Dodano: 20 kwietnia 2017
Poszukuję spokojnego, kulturalnego, nie nadużywającego alkoholu partnera na wesele kuzynki, które odbędzie 1 lipca w Ostrołęce. Wiek 35-45 lat, powyżej 170 cm wzrostu. Najlepiej z Warszawy, bo tu mieszkam i łatwiej się będzie wcześniej spotkać, a potem wspólnie wyruszyć na wesele. O mnie: spokojna, niebieskooka blondynka, 40 lat (ponoć wyglądam młodziej), 164 cm (plus nieduże szpilki). Konieczne wcześniejsze spotkanie, żeby zobaczyć czy nie będziemy się potem ze sobą męczyć.

Potrzebuje: Szukam partnerki na wesele

Dodano: 17 kwietnia 2017
Wesele odbędzie się w Ostrołęce w maju. Mam 27 lat , 171 wzrostu, normalnej budowy brunet. Jeśli jesteś z daleka zapewnie nocleg. Oczywiście w razie potrzeby mogę się zrewanżować i potowarzyszyć potem Tobie. kontakt - jaro_jak@o2.pl