Mińsk Mazowiecki

Potrzebuje: Partnerka na wesele

Dodano: 15 sierpnia 2017
Cześć wszystkim. Szukam jakiejś chętnej dziewczyny do potowarzyszenia mi na weselu, które odbędzie się we wrześniu. Niestety osoba, która miała mi towarzyszyć z przyczyn osobistych nie może. Oczywiście przed weselem preferuję spotkanie żeby się lepiej poznać. Jeżeli chodzi o mnie to jestem szczupłej budowy, mam 27 lat, prawie 190 cm. wzrostu, ciemne włosy. Urodą nie odstraszam ;) I nie musisz być koniecznie z Mińska Mazowieckiego. Duża odległość nie stanowi problemu. Kontakt: partnerka.wesele@wp.pl

Potrzebuje: Partnerka życiowa

Dodano: 11 marca 2017
Hej ! Pomyślałem że ja też dołączę do Was ?? . Jestem brunetem 176 cm wzrostu. Krótkiej długości włosy. Zielone oczy Śniada cera. Mam 35 lat.Pracuję. Mieszkam niedaleko Warszawy. Szukam kobiety która ceni sobie szczerość, prawdę . Kobiety która myśli poważnie o życiu. Moim marzeniem jest stworzenie rodzinnego domu do którego zawsze chce sie wracać, panuje miła atmosferę. Szukam osoby z która można wspólnie coś w życiu osiągnąć stworzyć realcje oparte na zaufaniu. Jeśli czujesz że chcesz tego samego od życia napisz " dariusz.k2@wp.pl " Pozdrawiam.

Oferuje: MIeszkanie

Dodano: 13 grudnia 2016
Postaram się napisać wprost i w miarę jasno, żeby nie zostać źle odebrany. Poszukuję ładnej współlokatorki (24-30l.) do wspólnego zamieszkania pod Warszawą. Chodzi o udawanie związku bez sfery łóżkowej i finansowej. Jeśli z jakichś powodów potrzebujesz zmienić miejsce otoczenia i na jakiś czas uciec od poprzedniego życia to ogłoszenie może być dla Ciebie:) Jestem przystojnym spokojnym i ułożonym 27 latkiem, z którym łatwo nawiązać kontakt. Oczywiście wcześniej musimy się w miarę dobrze poznać. Szczegóły na priv.