Krosno

Potrzebuje: Partnerka na wesele Pilne!

Dodano: 13 sierpnia 2017
Witam,poszukuję partnerki na wesele ktore odbędzie się w Iwoniczu-Zdroju,dnia 16.09.17 Ja brunet ok.175 cm,oczy brązowe 29 lat z poczuciem humoru,posiadam stałą pracę,twoj wiek 21-30 lat,lubiąca tańczyć,rowniez jakbys miała poczucie humoru,a moze po weselu jakas dłuższa znajomość się rozkręci. Kontakt: wolny29@onet.pl Pozdrawiam :)

Potrzebuje: Szukam partnerki na wesele

Dodano: 21 lipca 2017
Wesele odbędzie się 12.08.2017 w okolicach Krosna na Podkarpaciu. Mam 33 lata, 182 cm wzrostu, raczej szczupły. Zapewniam dobrą zabawę myślę w dobrym towarzystwie. Potrafię tańczyć tak twierdzą znajomi i znajome. Zachowuje umiar w piciu alkoholu poza tym mam raczej mocna głowę i szybko się nie upijam. Jestem kulturalny i potrafię się zachować. Wykształcenie mam średnie techniczne, pracuję w Polsce. Czego oczekuję. Dobrej zabawy. Oczywiście każdy ma swój gust. Zapewniam transport i nocleg ewentualnie plus może inne koszty z tym związane. Zainteresowane panie proszę o kontakt lukasgld@interia.pl.

Potrzebuje: Partnera na wesle

Dodano: 17 kwietnia 2017
Drodzy Panowie! Chcialabym zaoferowac dwie niepowtarzalne okazje do niezapomnianej zabawy weselnej w moim towarzystwie - 27 maja oraz 24 czerwca za mąż wychodzą moje dwie przyjaciółki, wesela (bez poprawin) odbędą sie w okolicy Krosna. Pochodzę z Podkarpacia, ale obecnie mieszkam w Warszawie, także w razie czego możemy spotkać sie wcześniej w połowie drogi. Mam 25 lat, 170 cm wzrostu, jestem towarzyska, bezpośrednia, uwielbiam tańczyć i mam dość mocna glowe :D Chętnie wybiorę sie tez na wesele w ramach rewanżu. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na mój profil na Instagramie: brightandshiny91 oraz do kontaktu mailowego: adrianna.uliaszyk@gmail.com. Nie pożałujecie! :)