Gdynia

Potrzebuje: Szukam partnerki na wesele

Dodano: 13 września 2017
Witam dziewczyny. Mieszkam w Gdyni a wesele w Radomiu . Mam 30lat,180 wzrostu. Szukam dziewczyny która potowarzyszy mi na weselu 21.10.2017. Mam też zaproszenie na imprezę 4.11.2017. Wszelkie koszta po mojej stronie. Pozostałe koszta do dogadania Lubię pewne siebie dziewczyny i takie które będą potrafiły zagrać moja dziewczynę przed rodzina. Powody i wszelkie szczegóły podam po kontakcie. Zapraszam serdecznie.

Potrzebuje: szukam partnera na wesele Gdynia

Dodano: 26 lipca 2017
Szukam inteligentnego, powyżej 180cm wzrostu partnera na wesele. Najlepiej żeby umiał tańczyć oraz był towarzyski i wykształcony. Wiek 22-33. :) Ja 21 lat studentka pracująca w zawodzie.

Potrzebuje: Partnera na studniówkę

Dodano: 25 listopada 2016
Hej szukam kogoś wesołego i inteligentnego jako partnera na studniówkę. Około 180 cm i miłość do tańca. Mamy się dobrze bawić! Pisz do mnie ;)

Oferuje: Partnerka do wynajęcia

Dodano: 20 listopada 2016
Jestem osobą żywiołowa i lubię nowe wyzwania, dlatego tez tutaj pisze. Oferuje swoje towarzystwo na weselu bankiecie i tego rodzaju imprezach za wsparcie finansowa z twojej strony. Lubię dobre towarzystwo i dobra zabawę ! Zapraszam na priv Nie mam problemu z poruszaniem sie po całej Polsce :)

Oferuje: Partnerka na wesela, bankiety itp.

Dodano: 20 listopada 2016
Jestem osobą żywiołowa i lubię nowe wyzwania, dlatego tez tutaj pisze. Oferuje swoje towarzystwo na weselu bankiecie i tego rodzaju imprezach za wsparcie finansowa z twojej strony. Lubię dobre towarzystwo i dobra zabawę ! Zapraszam na priv Nie mam problemu z poruszaniem sie po całej Polsce :) smileandjoy@wp.pl