Dębica

Potrzebuje: Partnerki na wesele .ja 25 lat woj.podkarpackie Dębica

Dodano: 1 listopada 2017
Witam,25 latek poszukuje partnerki na wesele które odbędzie się 12listopada tego roku-niestety wypada to w NIEDZIELĘ. Coś o mnie :wysoki,85kg ,szalony,zabawny,kochający spontan i zabawe. Wymagania-podobny charakter-kogos kto umie się zachować a jednocześnie jest szalony ,wiek -potrafie się dogadać z starszymi kobietami więc możesz mieć nawet 35 lat:) Wygląd-wesele brata więc mnie to zobowiązuje ..:)) Co oferuje:mile spędzony czas,transport w dwie strony ,jakaś kawę przed żeby się lepiej poznać ewentualnie zaproszenie na sylwestra,gdyż nie mam jeszcze planów ,a chętnie bym go spędził w nowym towarzystwie. Wesele jest w okolicach Dębicy,więc preferuje panie z tych regionów gdyż jest mało czasu,więc kwestie logistyczne:P Jeśli jesteś zainteresowana napisz na maila albo wyślij swój profil na FACEBOOKU a odezwę się tam,bo tak lepiej rozmawiać niż przez maila A no i kontakt mój mail:" montana656@wp.pl"

Oferuje: Twój Partner

Dodano: 1 sierpnia 2017
Witam. Jeśli poszukujesz partnera/osoby towarzyszącej na wesele czy inną imprezę to oto jestem ;) Mati, 24 lata, wysoki 184 cm blondyn z poczuciem humoru. Ok Dębicy, Jasła, Tarnowa, Rzeszowa. Cukier_93@op.pl

Potrzebuje: Partnerka na wesele

Dodano: 14 maja 2017
Hej, poszukuje osoby towarzyszącej na wesele. Impreza odbędzie się 5 sierpnia 2017. Wesele jednodniowe - sobota. Jeśli lubisz tańczyć i masz wolną sobotę daj znać! Mile widziana partnerka w wieku 24-29 lat.Mój adres e-mail: dom-klo@o2.pl Z góry dziękuję za odzew :)