Dąbrowa Górnicza

Oferuje: Wycieczka do Ojcowa - 11-12 listopad

Dodano: wczoraj
Chetnie wybiore sie do Ojcowa z sympatyczna dziewczyna. Zwiedzanie, dobre jedzenie, lampka wina. Ja brunet, 33 lata, na poziomie. Zapraszam do kontaktu.

Oferuje: Weekendowa wycieczka :)

Dodano: 19 września 2017
Chetnie wybiore sie na mala wycieczke z interesujaca dziewczyna. Miejsce mozemy wybrac wspolnie, moga to byc gory, jura, klimatyczne miasto :) proponuje zwiedzanie, dobre jedzenie, wino. . Na pewno nie bedziemy sie nudzic i moze znow sie gdzies razem wybierzemy. Ja brunet, ciemna karnacja, 33 lata. Napisz :)

Oferuje: Szukam Przyjaciolki :)

Dodano: 17 września 2017
Jesli masz wolne weekendy, lubisz sport, wycieczki, wino, masaz, jestes wolna i wartosciowa to odezwij sie do mnie. Na pewno nie bedziemy sie nudzic :) Ja 33 lata, brunet, wysportowany, sympatyczny, na poziomie. Pracuje, uwielbiam sport, jestem wolny. Zapraszam do kontaktu kobiete w wieku 20-30 lat. Na poczatek zapoznawcza kawa :)

Oferuje: Partner na idealne wesele

Dodano: 21 marca 2017
Witam Serdecznie kobiety które potrzebują PARTNERA na WESELE i chcą wypaść świetnie na tym weselu. Mam na imię Marcin jestem chętny potowarzyszyć kobiecie która szuka partnera na wesele a chce mieć przy sobie partnera który sprawi że będzie dumna że go wybrała. Jeśli jest dla Ciebie ważne by Twój partner na weselu, umiał się zachować, było o czym z nim rozmawiać, partner który nie ma nałogów, traktował Ciebie na weselu jak księżniczkę a dodatkowo miał poczucie rytmu i umiał tańczyć tak by inni mówili Oni płyną a nie tańczą napisz do mnie na e-maila: marcin181cm27l@wp.pl Jeśli jesteś ciekawa dlaczego to robię to napisz. Dodatkowo dodam że jestem oczytany, mam ciekawe hobby i jestem ciekawą osobą do poznania i do kontaktu na dłużej. UWAGA !!! mam doświadczenie gościa weselnego i doskonale dostosowuje się do panujących warunków. Dodam że ciągle doskonale swoje umiejętności taneczne, bo nigdy nie jest tak dobrze by było jeszcze lepiej. Trening czyni mistrza a mistrz to już inna bajka.