Dąbrowa Górnicza

Oferuje: Sylwester na Jurze dla Kobiety 20-30l :)

Dodano: 7 grudnia 2017
Jesli nie masz planow na Sylwestra i mialabys ochote wyskoczyc na 2-3 dni w jakies urokliwe miejsce w Polsce to zapraszam do kontaktu. Mam na mysli Jure, male miasto, szampan, zwiedzanie, dobre jedzenie, moze nawet dobry masaz :) Mozliwy rowniez wypad w wiekszym gronie. Wszystko do dogadania. Ja 33 lata, ciemna karnacja, sportowa sylwetka. Pracuje, uwielbiam sport, jestem wolny. Zapraszam do kontaktu kobiete na poziomie, sympatyczna, urocza, w wieku 20-30 lat. Na poczatek zapoznawcza kawa :)

Oferuje: Poznam interesujaca dziewczyne :)

Dodano: 7 grudnia 2017
Jesli jestes wolna, sympatyczna, urocza i masz ochote poznac kogos na dluzej to zapraszam do kontaktu. Ja brunet, ciemne oczy, ciemna karnacja, pracuje, uwielbiam sport, wycieczki, lubie dbac o Kobiete. :) Na poczatek zapoznawcza kawa ;)

Oferuje: Partner na idealne wesele

Dodano: 21 marca 2017
Witam Serdecznie kobiety które potrzebują PARTNERA na WESELE i chcą wypaść świetnie na tym weselu. Mam na imię Marcin jestem chętny potowarzyszyć kobiecie która szuka partnera na wesele a chce mieć przy sobie partnera który sprawi że będzie dumna że go wybrała. Jeśli jest dla Ciebie ważne by Twój partner na weselu, umiał się zachować, było o czym z nim rozmawiać, partner który nie ma nałogów, traktował Ciebie na weselu jak księżniczkę a dodatkowo miał poczucie rytmu i umiał tańczyć tak by inni mówili Oni płyną a nie tańczą napisz do mnie na e-maila: marcin181cm27l@wp.pl Jeśli jesteś ciekawa dlaczego to robię to napisz. Dodatkowo dodam że jestem oczytany, mam ciekawe hobby i jestem ciekawą osobą do poznania i do kontaktu na dłużej. UWAGA !!! mam doświadczenie gościa weselnego i doskonale dostosowuje się do panujących warunków. Dodam że ciągle doskonale swoje umiejętności taneczne, bo nigdy nie jest tak dobrze by było jeszcze lepiej. Trening czyni mistrza a mistrz to już inna bajka.