Bytom

Potrzebuje: W tany z blondyną

Dodano: 1 sierpnia 2017
Hej! Poszukuję partnera na wesele, które odbędzie się 12 sierpnia w Bytomiu. Fajnie jakby partner miał przynajmniej 175 cm, bo chciałabym założyć szpilki. Poszukuję osoby, która umie tańczyć i wie jak się zachować. Gwarantuję dobre towarzystwo i udaną zabawę. Email: partnernawesele3@onet.pl

Potrzebuje: "Złota rączka"

Dodano: 11 lutego 2017
SZUKAM "ZŁOTEJ RĄCZKI" ZAKRES PRAC (mieszkanie w centrum Bytomia): - montaż 3 lamp sufitowych, - wymiana licznika wody, - instalacja pralki, - wywiercenie paru dziur w ścianach, - pomoc przy przeprowadzce. Obecnie jestem na dorobku, więc nie mogę dobrze zapłacić. Preferuję wymianę usługa za usługę. Potrafię wiele różnych rzeczy, np. napisać pozew sądowy, udzielić korepetycji, zaopiekować się zwierzakiem, itd.

Potrzebuje: szukam Pani na sylwestra 2016/2017

Dodano: 26 listopada 2016
Pani poszukiwana na sylwestra. moge zaoferowac swoje towarzystwo dla Pani która pragnie się zabawic przy "wesołej " duszy towarzystwa i nie tylko. Uwielbiam taniec spiew i zabawe,jestem równiez uzdolniony muzykalnie. Rozbawię cię do łez !!! Radosci - troski rzucisz w Bok i zatańczysz ze mna Rocke Roll. jestem totalnym abstynentem - /od urodzenia/, lecz nie mam nic przeciwko ... Mam 178cm ,68kg śniadej karnacji,Szatyn z "nalotem" niestety wiek.... ale młody duchem. zapraszam Panie w przedziale wiekowym 30- 40.. preferuje kobiety szczupłe , filigramowej budowy ect.... Najlepiej z woj ślaskiego lub oscienne- /przyjade po ciebie . ZOSTAN MOJĄ KRÓLEWNĄ W NOC SYLWESTROWĄ - a ja cię nie zawiode.