Babimost

Oferuje: Tłumaczenia spec. na angielski

Dodano: 21 września 2017
Po podwójnych studiach w Anglii pracuję jako tłumacz i redaktor tekstów naukowych w j. angielskim. Oprócz tłumaczeń zwykłych jestem w stanie wiernie, kompetentnie i jasno przetłumaczyć trudne teksty, znam terminologię i konwencje kilku dziedzin naukowych (np. biologia, informatyka, filozofia) i jestem w stanie szybko i skutecznie wgryźć się w specjalistyczne zagadnienia. Szeroki zakres tematów, jakość native speakera, terminowość.

Oferuje: Konsultacje dietetyczne medycyny indyjskiej

Dodano: 21 września 2017
Certyfikowany konsultant Ajurwedy (Instytut Jiva, American Institute of Vedic Studies) chętnie zaprojektuje indywidualną dietę w celu zrównoważenia niektórych problemów zdrowotnych, albo po prostu dla lepszego samopoczucia i energii.

Oferuje: Angielski konwersacyjnie

Dodano: 21 września 2017
Po studiach w Anglii pracuję jako tłumacz i redaktor tekstów naukowych w j. angielskim. Jednocześnie bardzo lubię uczyć tego języka, bez podręczników, konwersacyjnie -- wybierając ciekawe tematy do rozmowy. Mam doświadczenie w uczeniu osób w każdym wieku (dzieci po emerytów :) i na każdym poziomie, od zera do doktoratu. Potrzebna tylko chęć i trochę otwartości :)