Babimost

Oferuje: Tłumaczenia spec. na angielski

Dodano: 21 września 2017
Po podwójnych studiach w Anglii pracuję jako tłumacz i redaktor tekstów naukowych w j. angielskim. Oprócz tłumaczeń zwykłych jestem w stanie wiernie, kompetentnie i jasno przetłumaczyć trudne teksty, znam terminologię i konwencje kilku dziedzin naukowych (np. biologia, informatyka, filozofia) i jestem w stanie szybko i skutecznie wgryźć się w specjalistyczne zagadnienia. Szeroki zakres tematów, jakość native speakera, terminowość.

Oferuje: Konsultacje dietetyczne medycyny indyjskiej

Dodano: 21 września 2017
Certyfikowany konsultant Ajurwedy (Instytut Jiva, American Institute of Vedic Studies) chętnie zaprojektuje indywidualną dietę w celu zrównoważenia niektórych problemów zdrowotnych, albo po prostu dla lepszego samopoczucia i energii.

Oferuje: Angielski konwersacyjnie

Dodano: 21 września 2017
Po studiach w Anglii pracuję jako tłumacz i redaktor tekstów naukowych w j. angielskim. Jednocześnie bardzo lubię uczyć tego języka, bez podręczników, konwersacyjnie -- wybierając ciekawe tematy do rozmowy. Mam doświadczenie w uczeniu osób w każdym wieku (dzieci po emerytów :) i na każdym poziomie, od zera do doktoratu. Potrzebna tylko chęć i trochę otwartości :)

Oferuje: Oferta pożyczki pomiędzy szczególnie poważny i uczciwy w 72H

Dodano: 26 listopada 2016
Zwracamy się do tych, którzy potrzebują, aby zbudować swój projekt. Niezależnie od twoich problemów finansowych, jesteśmy do państwa dyspozycji dla wszystkich zapytań, inwestycji i finansów, kredytów dla dużych przedsiębiorstw, małych i średnich przedsiębiorstw. Mamy szereg krótkoterminowych i długoterminowych, niezależnie od kwoty, bez żadnych protokół o utworzeniu przedsiębiorstwa lub dla realizacji finansowania dużych projektów, skontaktuj się z nami już dziś i uzyskaj światowej klasy, inwestycje i finansowanie, zorganizować spotkania robocze w celu opracowania ich planów biznesowych i włączyć swoje marzenia w rzeczywistość. E-mail : agencia1prestamo@gmail.com