+ dodaj ogłoszenie Języki obce

Oferuje: Potvrzuji, že jsem dostal svůj úvěr

Miasto: Trąbki
Dodano: 18 października 2017
Neuvěřitelné, ale pravdivé. Právě jsem dnes ráno dostala své finanční prostředky z účtu prostřednictvím Angele MAURINOVÉ. Jsem velmi šťastná. Ty, kteří potřebují financování, už nehledáme. Kontaktujte paní Angele MAURIN. To vás naplní radostí. Zde je jeho e-mailová adresa: angelemaurin@outlook.com

Oferuje: ŚWIADECTWO

Miasto: Nysa
Dodano: 9 października 2017
Nazywam się Gina Acampora i rozmawiam dzisiaj jako najszczęśliwszy człowiek na całym dzikim świecie i powiedziałem sobie, że każdy kredytodawca, który ratuje moją rodzinę przed naszą biedną sytuacją, opowiem imię całego świata i jestem tak z przyjemnością powiem, że moja rodzina jest na dobre, ponieważ potrzebowałem pożyczki w wysokości 100 000 USD, aby rozpocząć całe życie, ze względu na mój zawód, jako ja jestem jedną mama, z 4 dziećmi i całym światem wydawało się, że to było wisząc na mnie, dopóki nie poznałem wysłaną przez Boga firmę pożyczkową, która zmieniła moje życie i moje rodziny, bojaźliwa Bożą Firmę, Nora Mildred, była zbawcą BOGA posłanym do ratowania mojej rodziny kredytem w wysokości 100 000 USD kontakt z nią noramildred.loan@hotmail.com

Oferuje: Angielski konwersacyjnie

Miasto: Babimost
Dodano: 21 września 2017
Po studiach w Anglii pracuję jako tłumacz i redaktor tekstów naukowych w j. angielskim. Jednocześnie bardzo lubię uczyć tego języka, bez podręczników, konwersacyjnie -- wybierając ciekawe tematy do rozmowy. Mam doświadczenie w uczeniu osób w każdym wieku (dzieci po emerytów :) i na każdym poziomie, od zera do doktoratu. Potrzebna tylko chęć i trochę otwartości :)

Potrzebuje: Konwersacje językowe włoski / hiszpański.

Miasto: Katowice
Dodano: 17 września 2017
Witam chętnie poznam osobę do wspólnych rozmów w ww. języku/ach. Poziom początkujący. W zamian oferuje mój angielski lub obustronną dalszą naukę w tym kierunku. Jestem osobą otwartą, zorientowaną na rozwój. Pozdrawiam serdecznie.

Oferuje: niemiecki

Miasto: Nałęczów
Dodano: 25 sierpnia 2017
Oferuję lekcje niemieckiego w zamian za pomoc przy ptakach (11 papug). Powinna być to osoba z lubelskiego, mobilna, zainteresowana ptakami i lubiąca zwierzęta. Mieszkam koło Nałęczowa.

Potrzebuje: Języki Obce

Miasto: Gdańsk
Dodano: 23 sierpnia 2017
Szukam lekcję języków obcych.... Wietnamski Japoński Khmer Thai Z native speakerem lub z Polskiem który jest mocno zaawansowany/fluent. Wcale nie muszę się uczyć wszystkie tych języków... wystarczy jeden.

Oferuje: j. Angielski z Native Speaker

Miasto: Gdańsk
Dodano: 23 sierpnia 2017
Amerykanin, mówiący po polsku daje lekcję angielskiego w śródmieście Gdańska (Dolne Miasto)

Potrzebuje: Francuski - rozmowki

Miasto: Wrocław
Dodano: 8 sierpnia 2017
Szukam osoby do konwersacji w jezyku francuskim. Rozoczelam nauke w tym roku. Kawa? Herbarata ? Tenis ? Natala0505@o2.pl

Oferuje: Wspólna nauka języka niemieckiego

Miasto: Przemyśl
Dodano: 11 czerwca 2017
Witam. Szukam osoby do wspólnej nauki języka na poziomie początkującym przez skype. Nauka polegałaby wyłącznie na rozmowie, bez pisania.

Oferuje: Korepetycje z J. angielskiegoM

Miasto: Nysa
Dodano: 8 czerwca 2017
Cześć! Jestem absolwentem filologii angielskiej, oferuje korepetycje z J. angielskiego, możliwa rozmowa na skype. Pozdrawiam Paweł

Oferuje: Angielki przez Skype'a

Miasto: Warszawa
Dodano: 28 maja 2017
Witam! Jestem Zuzia i chciałabym wspólnie pouczyć się angielskiego, wymienić umiejętnościami i przekroczyć bariery, aby dojść do swobodnej rozmowy. Oceniam swój poziom na B1. Jeśli masz ochotę, na wspólną podróż w świat języka angielskiego, zapraszam! Dużo uśmiechu, Hej!

Potrzebuje: Niemiecki rozmowa przez skayp

Miasto: Tarnowiec k Tarnowa
Dodano: 24 maja 2017
Szukam osoby z ktora moglabym rozmawiac po niemiecku na skaypie.... jestem na poziomie poczatkujacym i chetnie z kims podszkole sie.